Polski „Vogue” podpowiada, jak nosić hit sezonu – luźne jeansy!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Swobodne, niekrępujące ruchów i niesamowicie stylowe – luźne jeansy na stałe zagościły w gorącej czołówce trendów. Nie wiesz, z czym je zestawiać? Poniżej zawarliśmy praktyczne wskazówki polskiego wydania „Vogue’a”. Poznaj je!

Nie mamy wątpliwości, że totalnym hitem wiosenno-letniego sezonu są właśnie luźne jeansy. Swobodny krój może jednak być problematyczny, szczególnie dla kobiet, które do tej pory preferowały raczej dopasowane spodnie. Redakcja polskiego „Vogue’a” udowadnia, że nie ma się czego obawiać.

Z jednej strony luźne jeansy doskonale prezentują się z klasycznym podkoszulkiem lub obcisłym body i loafersami na masywnej podeszwie oraz z luźną bluzą i sneakersami. By zachować proporcje, dobrze jest zdecydować się na krótszą bluzę. Z drugiej strony szeroka nogawka idealnie kontrastuje z wiązanymi sandałkami na obcasie, tworząc ciekawy look.

W tym sezonie wracają nie tylko luźny krój, ale i podwijane nogawki. To dobra wiadomość dla niższych kobiet – nie ma potrzeby skracania spodni, wystarczy je po prostu podwinąć, nawet kilkakrotnie.

Pamiętajmy, że luźne jeansy z wysokim stanem nosimy też do pracy, łącząc je na przykład z koszulą, koniecznie włożoną do środka.

Zdj. główne: Bryan Papazov/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*